نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

'موزه استاد حسین بهزاد' در سعدآباد بازگشایی شد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/06/01
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ موزه استاد حسین بهزاد که از سال 1385 به‌دلیل انجام فعالیت‌های مرمتی در سازه بنا تعطیل بود اوایل سال جاری بازگشایی و درحال‌حاضر فعالیت‌های این موزه از سر گرفته شد. «طاهره شیربچه »مسئول موزه استاد بهزاد با اعلام این خبر گفت:«بنای این موزه که در اواخر دوران قاجار ساخته شده ، طی سالیان متمادی دچار آسیب و مشکلات سازه‌ای بود، به‌همین منظور طی اجرای پروژه تاسیساتی ، الکتریکال و مرمت و استحکام بخشی از تیر ماه سال 1385 جهت بهینه سازی شرایط فیزیکی تعطیل شد». وی افزود: «در زمستان سال 1390 جهت راه اندازی مجدد موزه بهزاد ،بخشی از اقدامات راه اندازی مجدد تا نوروز 1391 انجام پذیرفت و فاز اول این موزه بازگشایی شد». به‌گفته مسئول موزه استاد بهزاد پس از تعطیلی موزه در سال 1385 ، و انجام پاره‌ای از اقدامات مرمت و بازسازی و استحکام بخشی بنا، طرح بهینه سازی موزه بهزاد نیز تهیه و برنامه ریزی‌های لازم جهت نزدیک کردن شرایط موزه به استانداردهای موزه ای در نظر گرفته شد. به همین دلیل از اسفند ماه گذشته تا کنون اقداماتی جهت بازگشایی مجدد موزه با شرایط بهینه در اولویت قرار گرفت. مسئول موزه بهزاد با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته ادامه داد: تهیه پرده‌های شید جاذب اشعه ماورای بنفش بر درگاه پنجره سالن‌ها، رنگ آمیزی کلیه قسمت‌های موزه با پوشش سلولزی که گذشته از طبیعی بودن کلیه مواد موجود در آن ، دارای خواص متعددی از قبیل عایق برودت، عایق حرارت، عایق صوت و نیز دارای خاصیت آنتی استاتیک و مقاوم در برابر ضربه است ، با توجه به شرایط این موزه می تواند گزینه مناسبی جهت پوشش دیوارهای آن باشد. شیربچه معتقد است، برداشتن دو دیوار غیر باربر جهت ایجاد چرخش صحیح بازدیدکنندگان در موزه و یکسان سازی کف و دیوارها با سایر قسمتها،نصب آویزهای پلی اتیلن ( اصطلاحا نامرئی) استاندارد جهت استقرار تابلوها بر روی دیوار از دیگر امور ساماندهی در این موزه به‌شمار می‌رود. همچنین رنگ آمیزی برخی از در و پنجره‌های موزه ، تعویض برخی از شیشه‌های شکسته در و پنجره ها، اصلاح زیرسازی بخشی از پارکت‌های موزه و ساب و لاک کلیه سالن‌ها ،تهیه دریچه برای برخی ازکانال‌های ورودی و خروجی هوا ، تهیه فیلتر هپا و نصب آنها بر دریچه‌های ورود و خروج هوا جهت جلوگیری از ورود انواع میکروبها و آلاینده های مضر به داخل موزه، طراحی و اجرای مناسب و استاندارد نورپردازی موزه و همچنین طراحی و نصب دوربین های مداربسته حفاظتی برای سالن های نمایش آثار و مخزن موزه مواردی است که در حال انجام است. گفته می‌شود بزودی پس از اتمام عملیات مذکور ، این موزه با چیدمانی جدید دوباره جهت بازدید علاقه‌مندان به هنر نگارگری و دوستداران آثار زنده یاد استاد حسین بهزاد بازگشایی خواهد شد.