نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف سنجاق‌هاي2200 ساله + عکس

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/06/01
کاوش‌های باستان‌شناسان در بخش شمال غربی ترکیه منجر به کشف سنجاق سرهایی با قدمت ۲ هزار و ۲۰۰ سال و از جنس استخوان حیوانات شد. به گزارش حریت، سنجاق سرهای کشف شده که قدمتی بالغ بر 2 هزار سال دارند، نشان می‌دهند مردمان جوامع دنیای باستان نیز تمایل فراوانی به زیبا دیده شدن داشته‌اند. «تورتین ارسلان» سرپرست گروه اکتشاف گفت: کشف تعداد زیادی سنجاق سر در این منطقه 2 چیز را ثابت می‌کند اول آن که تقاضا برای خرید و استفاده از آن زیاد بوده و دوم آن که محل کشف این آثار، آتلیه یا کارگاه ساخت آن‌ها بوده است. وی با اشاره به طرح منحصر به فرد سنجاق سرها گفت: این اشیا به قرن دوم پیش از میلاد تعلق دارند و می‌توان قدمت آنها را 2 هزار و 200 سال تخمین زد. مواد اولیه ساخت این سنجاق سرها استخوان حیوانات است، موادی که نه‌تنها در این کار بلکه در ساخت گردنبند و قاشق‌های کوچک نیز به کار می‌رفت. در یونان باستان داشتن یا نداشتن سنجاق سر ساده‌ترین روش برای شناسایی کنیزان از دیگر زنان بوده است. از آنجا که پوشش زنان در قرون گذشته یکسان بوده، تنها راه تشخیص کنیزان موهای کوتاه آنان و استفاده نکردنشان از سنجاق سر بوده است. باستان‌شناسان امیدوارند با بررسی‌های بیشتر نشانه‌‌های دیگری از ساکنان باستان این منطقه به دست بیاورند. فارس