نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

جزایر دریاچه ارومیه بر اثر خشکی به هم رسیدند+عکس

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/31
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه محیط زیست ـ اتفاقات عجیب و غریب ناشی از خشک شدن، کماکان در دریاچه ارومیه رخ می‌دهد. سه سال پیش این دریاچه بابت خشکی و اشباع بیش از حد، قرمز شد. حالا اما در شرایطی که به اعتقاد همگان دریاچه نفس‌های آخر را می‌کشد، خشکی نیمه جنوبی به حدی رسیده که دو جزیره این قسمت به هم پیوسته و جزیره واحدی را تشکیل داده‌اند. هیچ یک از این اتفاقات البته موجب نشده در بی توجهی مسوولان به این دریاچه تغییر ایجاد شود. به گزارش CHN و به نقل از سایت تخصصی تغییر اقلیم، این نخستین باری است که خشکی دریاچه ارومیه تا آن جا پیش می‌رود که خشکی‌ها از زیر آب در می‌آیند و به پیوستگی جزیره‌های این دریاچه می انجامد. در تصاویر شاخص NDVI نیز اتصال جزایر به وضوح قابل مشاهده است. شاخص پوشش گیاه NDVI برای نمایش توده حیاتی (بیوماس) پوشش گیاهی، شاخص سطح برگ، تولیدات گیاهی و تفکیک پوشش گیاهی بسیار مناسب بوده و در ارتباط با مسائل مرتبط با پوشش گیاهی از این شاخص استفاده می‌شود. در طول زمان تغییرات مشاهده شده در NDVI بیان کننده تیپ پوشش گیاهی، فنولوژی و حالات محیطی منطقه است. بررسی مقایسه‌ای شرایط نیمه جنوبی دریاچه ارومیه در سال‌های 1387 و 1391 نشان می‌دهد با گذشت چهار سال، فاصله جزیره‎ها کاهش یافته و نهایتا در مردادماه سال جاری، خشکی بیش از حد جزایر را به هم پیوند داده‌است. تمامی این اتفاقات از بدتر شدن روز به روز شرایط دریاچه ارومیه حکایت دارند، با این حال مسوولان به جای اختصاص هر چه سریع‌تر حقابه دریاچه، کمابیش به اظهارنظرهای فانتزی مانند بارور کردن ابرها و انتقال آب از کشور ارمنستان برای نجات دریاچه ارومیه بسنده می‎کنند.