نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تابلوي «ون‌گوك» در حراجي هند زير قيمت فروخته شد

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1390/11/30
با شكست حراجي آثار هنري غرب در هند، تابلوي نقاشي «ون گوك» زير قيمت پيش‌بيني شده به فروش رفت. Multimedia pics 1390 11 Art 742 به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ، اولين حراجي آثار هنري غربي در هند با ارائه‌ي آثاري از سالوادور دالي، «پيكاسو»، «ماتيس»، «پيسارو» و «ون‌گوك» با استقابل بسيار ضعيف مواجه شد و تنها نيمي از آثار ارائه‌شده فروخته شدند. تابلوي «مسيري با دو عابر» اثر ون‌گوك كه پيش‌بيني مي‌شد در حراجي آنلاين «سافرون‌آرت» بين 800 هزار تا يك ميليون دلار به فروش برسد، به قيمت 697 هزار دلار خريداري شد. اين استاد سرشناس هلندي اين منظره را در سال 1885 در روستاي «نيونن» به تصوير كشيد. «ون گوگ» (1890- 1835) نقاش نامدار هلندي بود كه در زمان حيات در گمنامي کامل به سر مي‌برد، اما اکنون به‌عنوان يكي از تاثيرگذارترين نقاشان پست‌امپرسيونيسم شناخته مي‌شود. وي در اواخر عمر به شدت از بيماري رواني و فشار روحي رنج مي‌برد و همين موضوع به خودکشي او منجر شد. وي دو روز پس از اين‌كه در مزرعه‌اي گندم به سينه‌ي خود شليك كرد، در سن 37 سالگي درگذشت. به گزارش بلومبرگ، در اين حراجي شاهكارهايي از پابلو پيكاسو، كاميل پيسارو، سالوادور دالي و هنري ماتيس در معرض فروش قرار گرفتند كه ارزش فروش كلي اين حراجي در هند يك ميليون و 200 هزار دلار بوده است. پيش‌بيني مي‌شد اين آثار هنري به قيمت سه ميليون و 300 تا چهار ميليون و 200 هزار دلار به فروش برسند، اما فروش كلي اين آثار 36 درصد پايين‌تر از مبلغ پيش‌بيني شده بود و از 73 اثر ارائه شده، 41 اثر خريداري نداشتند. با اين حال سه اثر هنري از «سالوادور دالي» چكش حراج خوردند و دو اثر به قيمتي بالاتر از قيمت تخمين‌زده شده خريداري شدند. يك طراحي، يك مجسمه و يك اثر ليتوگرافي از دالي در مجموع به قيمت 65 هزار و 885 دلار فروخته شدند. در حراجي «سافرون‌آرت» همچنين 12 اثر از پيكاسو به معرض فروش گذاشته شد كه در مجموع به فروش 74 هزار و 160 دلاري دست پيدا كردند. منبع: مهر پرس