نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اقدام عجيب دولت چين براي توسعه گردشگري

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/28
دولت چين به منظور گسترش فضاي گردشگري خود، 300 هزار نفر از ساکنان يکي از شهرهاي باستاني اين کشور را جابه‌جا خواهد کرد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از شينهوا، اين طرح در شهر «کاييفنگ» استان «هنان» که يکي از پايتخت‌هاي باستاني چين است، صورت خواهد گرفت و نزديک به 300 هزار نفر از ساکنان بافت‌هاي فرسوده به مناطقي ديگر منتقل خواهند شد. دولت چين در نظر دارد با هزينه‌اي 16 ميليارد دلاري منطقه‌اي حدود 200 هزار متر مربع از بافت‌هاي قديمي اين شهر را که به جاي مانده از سلسله مينگ است، طي دوره‌اي 4 ساله خالي از سکنه کند و به مرمت و بازسازي بناهاي آن بپردازد. مقامات گردشگري چين اعلام کردند هدف از اين کار معرفي پيشينه تاريخي و فرهنگي يکي از 7 پايتخت باستاني چين و همچنين جذب بيشتر گردشگر به اين منطقه است؛ منطقه‌اي که در نيمه نخست سال 28 ميليون گردشگر داشت. به گزارش ميراث آريا، اعلام تخليه اين مناطق ماه‌ها پيش صورت گرفت و مقامات گردشگري چين در نظر دارند برخي از پروژه‌ها را از طريق مزايده به بخش‌هاي خصوصي واگذار کنند.