نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مکزیک در یک‌ماه پذیرای دومیلیون نفر گردشگر بود

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/05/26
مکزیک در ماه ژوئن میزبانی از بیش از دومیلیون گردشگر را تجربه کرد. وزارت گردشگری مکزیک در گزارشی اعلام کرد که این کشور در ماه ژوئن با رشد شش درصدی در تعداد گردشگرانش نسبت به زمان مشابه در سال 2011 میلادی میزبانی از بیش از دومیلیون گردشگر را تجربه کرد. به گزارش آندیانا، براساس این آمار، مکزیک در همین زمان بیش از یک‌میلیارد دلار از محل صنعت گردشگری درآمد داشته که از رشد 9 درصدی درآمدهای این کشور نسبت به زمان مشابه در سال 2011 میلادی حکایت دارد، این در حالی است که مکزیک در سال 2011 میزبان 22میلیون و 600هزار نفر گردشگر بود که در این میان، 55 درصد گردشگران از روسیه، 13 درصد از ایتالیا و 10 درصد از فرانسه بودند. صنعت گردشگری یکی از ارکان اصلی اقتصاد مکزیک است و هر گردشگر به‌طور متوسط روزانه 160 دلار در این کشور خرج می‌کند. در این شرایط، دولت مکزیک قصد دارد در قالب برنامه‌ای هفت ساله، این کشور را به یکی از پنج مقصد برتر گردشگری جهان تبدیل کند و تا سال 2018 حدود 30میلیون گردشگر سالانه به این کشور سفر کنند.