نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف جسد خال‌کوبي‌شده شاهزاده 2500 ساله در سيبري + عکس

تعداد بازدید : 215
تاریخ : 1391/05/26
محققان در مناطق کوهستاني روسيه جسد منجمدشده‌اي با قدمت 2500 سال کشف کردند که آثار خال‌کوبي روي بدن آن ديده مي‌شود. Image192400 به گزارش ميراث آريا و به نقل از نيوز، باستان‌شناسان اعلام کردند روي بدن اين جسد که در ارتفاعات «اوکوک» و در نزديکي مرز مشترک روسيه و مغولستان کشف شد، خال‌کوبي‌هايي وجود دارد که با وجود گذشت 2 هزار سال، تقريبا شبيه خال‌کوبي‌هاي امروزي است. در بررسي‌هاي صورت گرفته، خال‌کوبي‌هايي از يک گوزن همراه با منقار يک کرکس و شاخ‌هاي يک بز روي کتف چپ شاهزاده که در هنگام مرگ 25‌ساله بوده است، يافته شد. محققان معتقدند خال‌کوبي تصاوير موجودات افسانه‌اي در ميان ساکنان منطقه پازيرک رواج داشته و نخستين بار، هرودوت در قرن پنجم پيش از ميلاد به آن اشاره کرده است. سرپرست گروه تحقيق اعلام کرد: روي هر دو بازوي اين شاهزاده جوان خال‌کوبي شده است که نشان از سن و منصب اجتماعي او دارد؛ خال‌کوبي‌هايي که به‌نوعي شناسنامه او و ديگر مردمان عصر او بوده است. هرچند همراه با اين جسد، 6 اسب پالان و افسار زده، زيورآلات برنزي و طلايي و ظرف کوچکي مملو از شاهدانه دفن شده بود، برخي از محققان آن را نه يک شاهزاده بلکه يک شاعر، شفا دهنده و يا يک قديسه مي‌دانند. در کنار اين جسد، اجساد 2 جنگجو دفن شده بود که به گفته محققان، محفاظان او در دنياي پس از مرگ بوده‌اند. دريافت اطلاعات کامل‌تر از اين اجساد نيازمند بررسي‌هاي بيشتر است اما باستان‌شناسان معتقدند ساکنان قديم اين سرزمين، اين خال‌کوبي‌ها را با هدف شناخته شدن افراد قبيله در دنياي پس از مرگ انجام مي‌دادند.