نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسجدی رویایی در اندونزی + عکس

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/25
شکل این مسجد به صورت یک مکعب مربع است و شبیه خانه کعبه ساخته شده است و اولین چیزی که در این مسجد جلب توجه میکند نداشتن گنبد است که تقریبا ویژگی اکثر مساجد است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، به تازگی یکی از رویایی ترین مساجد جهان با نام " الایرسیاد " در فضایی به مساحت 970 مترمربع در اندونزی ساخته شده است. بدنه خارجی این ساختمان كاملاً با معماری كلاسیك و مدرن طراحی شده است. همچنین سالن‌های نورانی با طرح‌های آرامش‌بخش مختص راز و نیاز و انجام واجبات اسلامی در محوطه داخلی این مسجد به‌خوبی طراحی شده است . در ادامه تصاویر زیبایی از این مسجد را می بینید. اولین چیزی که در این مسجد جلب توجه می کند نداشتن گنبد است که تقریبا ویژگی اکثر مساجد است. مناره این مسجد نیز به شکل زیبایی طراحی شده که با ساختمان مسجد هماهنگ است. شکل مسجد به صورت یک مکعب مربع است و شبیه خانه کعبه ساخته شده است، نمای آن با خوشنویسی اسلامی و کلمات "لا اله ال الله" و "محمد رسول الله" تزیین شده است. و طراحی آن برای ظرفیت 1000 نفر بوده است. مدل سنگ کاری های کار شده در دیوار ها اجازه می دهد که تهویه داخل مسجد به صورت طبیعی بوده و محوطه درختکاری شده و حوضچه آب بیرون مسجد نیز باعث می شود که همیشه هوای درون مسجد ازبیرون آن خنک تر باشد. این مسجد به دست اندونزیایی طراحی شده است.