نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف 12 عتيقه دوره ساسانيان از اتوبوس مسافربري + عکس

تعداد بازدید : 205
تاریخ : 1391/05/25
فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا در استان اصفهان از دستگيري يک قاچاقچي عتيقه و کشف 12 شي عتيقه مربوط به دوره ساسانيان خبر داد. به گزارش مهرپرس و به نقل از پايگاه خبري پليس، «سرهنگ خسرو احمدي» با اعلام اين خبر اظهار داشت: در 48 ساعت گذشته ماموران گلوگاه شهيد امامي اين فرماندهي هنگام کنترل خودروهاي عبوري به يک نفر از مسافران اتوبوس شيراز به اصفهان مظنون شده و وسايل بار وي را مورد بازرسي قرار دادند. وي افزود: در اين بازرسي، ماموران از ساک اين مسافر 55 ساله که «مرتضي. م» نام داشت 12 قطعه شي عتيقه و باستاني کشف و ضبط کردند. فرمانده انتظامي شهرستان شهرضا بيان داشت: اين اشيا شامل سکه، جام‌هاي نوشيني "ريتون" مزين به سرشير و پلنگ و بز، عودسوز‌هاي سنگي و يک ترازو بوده که بر اساس نظر اوليه کارشناسان ميراث فرهنگي، مربوط به دوره ساسانيان بوده و داراي ارزش تاريخي هستند. سرهنگ احمدي خاطرنشان کرد: بنا به گفته فرد دستگير شده، وي اين اشيا را از يک دلال عتيقه، خريداري کرده و قصد داشته اين آثار ملي و کهن را در اصفهان به فروش برساند که ناکام ماند. اين مقام انتظامي با بيان اينکه بر اساس قانون، قاچاقچيان عتيقه با مجازات و جريمه‌هاي سنگين مواجه مي‌شوند يادآور شد: با تکميل پرونده، متهم براي طي مراحل قانوني به مراجع قضايي تحويل داده شد.