نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گران‌ترین شهر گردشگری استرالیا معرفی شد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/25
شهر «پرت» پایتخت استرالیای غربی به‌عنوان گران‌ترین شهر گردشگری استرالیا اعلام شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، راهنمای سفر به استرالیا فهرستی از 10 شهر گران‌ گردشگری را برای توریست‌ها منتشر کرد و شهر «پرت» چهارمین شهر بزرگ استرالیا به‌عنوان گران‌ترین شهر گردشگری استرالیا معرفی شد. در این جدول که هزینه‌‌ی هتل‌، غذا‌ و تاکسی را در 10 شهر گردشگری استرالیا ارزیابی کرده، هزینه‌ی یک شب اقامت در شهر پرت 430 دلار تخمین زده شده است. در این ارزیابی، شهر «وولانگونگ» بهترین مقصد گردشگری برای یک شب اقامت در استرالیا معرفی شده و هزینه‌ی متوسط یک شب ماندن در این شهر 340 دلار تخمین زده شده است و شهر ملبورن به‌عنوان گران‌ترین شهر گردشگری استرالیا برای غذا خوردن در رستوران معرفی شده است. شهرهای «بریزبن» با هزینه‌ی متوسط 408 دلار‌، «کانبرا» با 390 دلار‌، «سیدنی» با 389 دلار و «ملبورن» با هزینه‌ی متوسط 379 در رتبه‌های دوم تا پنجم گران‌ترین شهرهای گردشگری استرالیا معرفی شدند. هزینه‌ی متوسط اقامت در این شهرها براساس اقامت یک‌روزه‌ی دو نفر در یک هتل چهار ستاره و هزینه‌های غذا و حمل و نقل تخمین زده شده است.