نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اسکلت‌ها از نبردي باستاني در دانمارک خبر مي‌دهند

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/25
کشف تعداد زيادي اسکلت انسان در لجن‌زاري در دانمارک، پرده از رازي باستاني با قدمت نزديک به 2 هزار سال برداشت. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از يو پي آي، باستان‌شناسان معتقدند صدها اسکلت کشف‌شده در اين منطقه به احتمال زياد متعلق به سربازاني است که طي يک نبرد سنگين حدود 2هزار سال پيش کشته شده‌اند. در اين اکتشاف که در نزديکي درياچه «موسو» در شرق «جوتلند» صورت گرفت، علاوه بر استخوان‌هاي پوسيده سربازان، چند تبر، سرنيزه، گرز و زره کشف شد که از حادث شدن نبردي خونين در اين منطقه خبر مي‌داد. سرپرست گروه اکتشاف گفت: گروهي از باستان‌شناسان بين‌المللي روي اسکلت‌ها و ادوات جنگي بررسي‌هايي انجام خواهند داد تا اطلاعات بيشتري درباره هويت و محل زندگي آن‌ها به دست بياورند. به گزارش ميراث آريا، محققان بر اين باورند اطلاعاتي که در اين منطقه به دست خواهد آمد، پاسخ‌هاي تازه‌اي را درخصوص علت از بين رفتن نيروهاي جنگجو در اين منطقه بيان خواهد کرد.