نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سامانه پيام‌گير ايران اير راه اندازي شد

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/24
سامانه پيام‌گير هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران با هدف برقراري ارتباط مستقيم با مسافر و دريافت انتقادات و پيشنهادات راه‌اندازي شد. به منظور توسعه کانال‌هاي ارتباط مستقيم هموطنان با اين ايرلاين و با هدف امکان طرح مسايل و پيگيري آن توسط مشتريان، سامانه پيام گير «هما» به عنوان سومين پل ارتباطي هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران با مشتريان راه‌اندازي شد. دراين سيستم کاربر ضمن تماس با شماره مرکز تلفن هما (466222) و انتخاب عدد 8 مي‌تواند نظرات و پيشنهادات خود را همراه با شماره تلفني براي دريافت پاسخ ارائه کند. پيام هاي مردمي واصله از طريق اين سامانه در ساعت‌هاي اداري توسط کارشناسان روابط عمومي پاسخ داده مي‌شود و در موارد نيازمند و پيگيري از بخش‌هاي مختلف‌، پس از بررسي و دريافت پاسخ از سوي واحد مربوطه، با استفاده از شماره تماس ثبت شده، به اطلاع فرد خواهد رسيد.