نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف آثاري 15‌هزار ساله در استراليا

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/05/24
کاوش‌هاي باستان‌شناسان در منطقه‌اي کوهستاني در استراليا منجر به کشف آثاري متعلق به ساکنان بومي اين منطقه شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از ماينينگ استراليا، اين آثار که به گفته باستان‌شناسان «ابزارهاي سنگي تراش‌خورده»اند، نزديک به 15‌هزار سال قدمت دارند. اين آثار در محدوده يک معدن در شهر «ريو» کشف شدند و به دليل اهميت زياد آن‌ها، ادامه استخراج معدن تا پايان کاوش‌هاي باستان‌شناسي به حالت تعليق درآمد. پيش‌بيني مي‌شود اين منطقه داراي آثار متعددي از نخستين ساکنان اين سرزمين باشد، از اين رو حفاري‌هاي گسترده‌اي براي به دست آوردن نشانه‌هاي بيشتر در حال انجام است. مسوولان منطقه در نظر دارند، پس از پايان کاوش‌ها، آثار به دست آمده را در موزه اين شهر به نمايش درآورند.