نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بالي قتلگاه گردشگران استراليايي

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/24
آمارها حاکي از آن است که هر 9 روز يک گردشگر استراليايي جان خود را در جزيره بالي از دست مي‌دهد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از ديلي تلگراف، اگرچه بسياري از گردشگران بالي را يکي از مقصدهاي ويژه گردشگري خود مي‌دانند اما اين جزيره هر 9 روز يک گردشگر استراليايي را به کام مرگ مي‌کشاند و صدها تن ديگر را نيز براي دريافت کمک روانه کنسولگري مي‌کند. مقامات کنسولگري استراليا در بالي اعلام کردند علت اصلي مرگ گردشگران و مراجعه گردشگران استراليايي به آن‌ها، استفاده از مواد مخدر و نوشيدني‌هاي الکلي است که بين گردشگران استراليايي بيشتر از ساير گردشگران رواج دارد. بر اساس آمارهاي سازمان امور خارجه استراليا، طي يکسال گذشته 39 گردشگر استراليايي در بالي جان خود را از دست دادند و 93 نفر نيز به کنسولگري مراجعه کردند. از ميان گردشگران افرادي نيز بازداشت و زنداني شدند. علاوه بر اين موارد، دلايل ديگري نيز براي بستري شدن گردشگران استراليايي در بالي ذکر شده که از جمله آن‌ها مي‌توان به تصادف با موتور اشاره کرد؛ حوادثي که بسياري آن را ناشي از ترافيک و جاده‌هاي ناامن اين جزيره مي‌دانند. آنچه بيش از هرچيز ديگري تعجب ‌برانگيز است عادت داشتن استراليايي‌ها به خبرهاي اينچنيني است، خبرهايي از مفقود شدن بستگانشان در کشورهاي ديگر، زيرا اغلب گردشگراني که از استراليا به ساير کشورها مسافرت مي‌کنند به بستگان خود در خصوص شرايط و محل زندگي‌شان دروغ مي‌گويند.