نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف 16 دست قطع شده در مصر + عکس

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/22
کاوش‌هاي باستان‌شناسان در کاخي باستاني در مصر منجر به کشف 16 دست قطع شده متعلق به 1600 سال پيش از ميلاد شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از لايو ساينس، اين دست‌ها که تنها استخوان آن‌ها بر جاي مانده است و قدمتي 3600ساله دارند، از درون 4 حفره موجود در کاخي باستاني در شمال قاهره کشف شدند. به گفته کارشناسان، اين استخوان‌ها همگي متعلق به دست راست هستند و در آن زمان براي نشان دادن شمار کشته‌شدگان نيروهاي دشمن دست راست کشته‌شدگان را قطع مي‌کردند. اين يافته‌ که به‌نوعي نخستين سند از آيين و رسوم جنگجويان مصر باستان است، نشان مي‌دهد که چگونه سربازان براي به دست آوردن طلا، دست راست دشمنان خود را جدا و با خود حمل مي‌کردند. سرپرست گروه اکتشاف گفت: هر حفره نمايانگر يک جشن است؛ جشني که پس از هر پيروزي برپا مي‌شد و نشاني از به زير کشاندن دشمن از قدرتش بود. اين دست‌ها در شهري به نام «آواريس» که امروزه «تل الدبا» ناميده مي‌شود، در شمال شرقي قاهره کشف شد.