نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سرقت 1000 اثر تاریخی وهنری از یکی از موزه‌های بریتانیا

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/21
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ پلیس دربی شایر برای کسب اطلاعات درمورد یک سرقت بزرگ به ارزش 53 هزار پاوند شامل ده‌ها مدال وساعت نقره و طلا از موزه و نگارخانه دربی شایر، که ظرف مدت یک ماه و نیم ربوده شده، از مردم درخواست همکاری کرد. به گزارش ایندپندنت، این ساعت‌های طلاو نقره که تاریخ ساختشان به قرن 18 و 19 میلادی می‌رسد، به طورمیانگین حدود 3000 پاوند ارزش دارند که شامل مجموعه‌ای از سکه‌های قدیمی متعلق به 800 سال پیش است. ساعت‌های طلاو نقره ربوده شده که تاریخ ساختشان به قرن 18 و 19 میلادی می‌رسد، به طورمیانگین حدود 3000 پاوند ارزش دارند که شامل مجموعه‌ای از سکه‌های قدیمی متعلق به 800 سال پیش است. همچنین برخی نشانه‌های تجاری که تاریخ ساختشان به قرن 17 میلادی و مربوط به زمانی است که تاجران سکه‌های خود را به عنوان جایگزین معتبرتری در برابر سکه‌های رسمی با ارزش وعیار کمتر می زدند، درمیان اشیای ربوده شده است. این درحالی است که اشیای ربوده شده،در تاسیسات بخش انبار این موزه و در محلی نگاهداری می‌شده که گاه تحت مراقب پلیس ودور از دسترس بوده است. اطلاع از سرقت‌های انجام شده نیز تنها زمانی روشن شد که مسئولان موزه‌ای دیگر،جهت نمایش این اشیا در نمایشگاه خود، با مسئولان موزه دربی شایر تماس گرفته و خواستار آن شدند که این آثار را به امانت بگیرند. تنها دراین زمان بود که کارکنان موزه متوجه سرقت این اشیا شدند. مقامات پلیس نیز اعلام کرده‌اند که هیچ نشانه‌ای از شکستکی در محل وجود نداشته است و هم اکنون اطلاعات مفصلی از اشیای ربوده شده به نیروی پلیس در سراسر کشور ارائه کرده‌ایم و امیدواریم که سرنخی ازاین سرقت بدست آید. "مارتین رپتون" یکی از اعضای شورای شهر دراین باره گفت:«مسئله تنها ارزش مادی و پولی اشیای دزدیده شده نیست بلکه اهمیت تاریخی بسیاری از این اشیا درمیان است. » وی افزود: «نگرانی اصلی ما آن است که برخی از این اشیای ربوده شده به دلیل ارزش پولی اندک ممکن است توسط دزدان به دورافکنده شوند که دراین صورت برای همیشه شانس بازگرداندن و نگاهداری از آن‌ها از دست خواهد رفت.» این مدال‌ها عمدتا از جنس طلا، نقره و برنز بوده و متعلق به دوران درازی از حکومت هنری دوم گرفته تا ملکه الیزابت دوم بوده است. بیشتر این مدال‌ها یادآور حوادث خاصی مربوط به اشخاص یا رخدادهای ملی و محلی است.