نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قطعه اي از پرده کعبه در کاخ اختصاصي نياوران نمايش داده شد

قطعه‌اي از پرده خانه خدا به مناسبت ليالي قدر و شهادت حضرت اميرالمؤمنين علي (ع) در کاخ اختصاصي نياوران به نمايش گذاشته شد. به گزارش ميراث آريا(chtn) ، به نقل از روابط عمومي مجموعه فرهنگي-تاريخي نياوران، قطعه‌اي از پرده کعبه که از طرف کشور عربستان در سال 1364 هجري شمسي به کشورمان اهدا شده بود و جزو اموال نفيس مخازن کاخ محسوب مي‌شود، همزمان با شب‌هاي قدر و شهادت حضرت علي (ع) به نمايش گذاشته شده است. بر اساس اين گزارش، قطعه موجود در کاخ اختصاصي نياوران به ابعاد 315×104 سانتيمتر است و با استفاده از گلابتون‌دوزي و نقوش اسليمي آيات قرآن بر آن دوخته شده است. در ادامه اين گزارش آمده است؛ به مناسبت ماه مبارک رمضان و ماه قرآن يک جعبه قرآن کريم از جنس چوب که روي آن منبت‌کاري شده و مزين به تزئينات نقره است نيز به نمايش گذاشته شد که اين اثر هنري توسط شرکت ساخت جواهرات آسيا (لبنان) به سال 1353 هجري شمسي به ايران اهدا شده است. اين برنامه و فعاليت‌ها به همت کاخ اختصاصي و همکاري بسيج مجموعه فرهنگي- تاريخي نياوران انجام شده است. لازم به ذکر است که مجموعه فرهنگي- تاريخي نياوران و کاخ‌موزه‌هاي آن در ايام ماه مبارک رمضان به غير از شب‌هاي قدر و روز شهادت حضرت علي (ع) همه روزه از ساعت 11 تا 23 پذيراي علاقه‌مندان است.