نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سفر خبرنگاران و توراپراتورهاي چيني به ايران

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/19
معاون گردشگري ايران امروز در ديدار با نماينده تلويزيون ملي چين( سي . سي . تي وي)، از سفر خبرنگاران و توراپراتورهاي چيني به ايران خبر داد. «منوچهر جهانيان»، با بيان اين مطلب و اشاره به لزوم راه‏اندازي دفتر اطلاع‏رساني گردشگري ايران در چين اظهار داشت: ما اميدواريم تلويزيون ملي چين که دفتر نمايندگي نيز در ايران دارد، با تشکيل يک کميته مشترک با معاونت گردشگري ايران، نسبت به معرفي ظرفيت‏هاي گردشگري ايران همت گمارد. وي سال گذشته را براي توسعه گردشگري ايران و چين يکي از سال‏هاي طلايي خواند و بيان کرد: ايران سال گذشته در نمايشگاه گردشگري چين شرکت کرد و به عنوان صد و يازدهيمن مقصد سفر براي گردشگران چيني معرفي شد. اين مقام مسوول با تاکيد بر اقدامات متعدد ايران براي جذب بيشتر گردشگران چيني اظهار داشت: معاونت گردشگري جمهوري اسلامي ايران نيز تاکنون براي جذب گردشگران چيني و ارائه خدمات هرچه بهتر به آنها اقدامات مختلفي از جمله برگزاري کارگاه‏هاي آموزشي براي راهنمايان، تربيت آشپزهاي چيني، برگزاري کارگاه‏هاي آموزشي ، به کارگيري علائم راهنمايان گردشگري به زبان چيني انجام داده است. وي يکي از راه‏هاي توسعه گردشگري ايران و چين را اطلاع‏رساني خواند و بيان کرد: ايران در حوزه‏هاي مختلف گردشگري از جمله سلامت، طبيعت، مذهبي، تاريخي و ... است که مي‏تواند براي گردشگران چيني بسيار جذاب شده و در رديف مقاصد سفر آنها قرار گيرد.