نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف کشتي رومي در ايتاليا

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/05/19
بقاياي يک کشتي 2هزار ساله رومي حامل ماهي، روغن و حبوبات به‌تازگي در سواحل ايتاليا کشف شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از بي بي سي، اين کشتي که در شمال غربي ايتاليا کشف شده به گفته باستان‌شناسان يک کشتي تجاري عصر روم بوده که با گذشت هزاران سال همچنان سالم مانده است. کارشناسان معتقدند اين کشتي يکي از مهم‌ترين يافته‌هاي باستان‌شناسي روم در سال‌هاي اخير است که به دليل مدفون ماندن زير گل و لاي هزاران سال سالم مانده است. با توجه به محموله کشتي کارشناسان اعلام کردند، اين کشتي که متعلق به قرن نخست پيش از ميلاد يا قرن اول ميلادي است، در حال سفر از اسپانيا به ايتاليا بوده است. در اين کشتي 200 کوزه سفالي سالم نيز به دست آمد که محتويات داخل آن‌ها همچنان باقي مانده بود. باستان‌شناسان اميدوارند پس از پايان بررسي‌ها اين آثار را در موزه منطقه «ليگوريا»، محل کشف اين کشتي، به نمايش درآورند.