نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف شربت مقدس در امريکا

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/19
باستان‌شناسان در منطقه‌اي باستاني در شمال قاره امريکا موفق به کشف نشانه‌هايي از يک مايع مقدس موسوم به «شربت سياه» شدند. به گزارش ميراث آريا و به نقل از نيوزر، اين نوشيدني کافئيني که در شهر باستاني «کاهوکيا» در شمال قاره امريکا کشف شده، سابقه‌اي طولاني در ميان ساکنان اين سرزمين داشته است و مردم اين سرزمين پيش از ورود اروپايي‌ها به امريکا در اوايل سال 1600 ميلادي از آن استفاده مي‌کرده‌اند. اين نوشيدني از صمغ نوعي گياه به دست مي‌آمد؛ گياهي که در منطقه‌اي دورتر و در حدود 250 مايلي کاهوکيا مي‌‌روييد. اين اختلاف مکاني، باستان‌شناسان را به وجود رابطه‌اي تجاري ميان ساکنان اين دو منطقه راهنمايي کرد. محققان بر اين باورند که کشف اين نوشيدني، وجود شبکه‌ تجاري گسترده‌اي ميان ساکنان دو منطقه را، سال‌ها پيش از ورود اروپاييان، نشان مي‌دهد. باستان‌شناسان عنوان کردند پس‌ماندهاي اين نوشيدني در جام‌هايي که با شکل‌هاي مختلف مزين شده بودند، نشان مي‌دهد از اين نوشيدني در آيين‌هاي مذهبي استفاده مي‌شده است. ظاهرا اين شربت کافئيني و سياه‌رنگ به عنوان پاک‌کننده روح در مراسم مذهبي مورد استفاده قرار مي‌گرفته است.