نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

پیش فرض توریسم مصر در آستانه نابودی کامل

تعداد بازدید : 216
تاریخ : 1390/11/29
بحران سیاسی، گردشگری مصر را در آستانه‌ی نابودی کامل قرار داده است. به گزارش ایسنا، در شرایطی که بیشتر کشورهای جهان از گردشگران خود خواسته‌اند که تحت هیچ عنوانی به کشور مصر سفر نکنند، کارشناسان صنعت گردشگری شرایط صنعت گردشگری این کشور را که منبع اصلی درآمد «مصر» بوده را بحرانی دانسته و از پیامدهای بحران سیاسی اخیر بر اقتصاد این کشور نگرانند. به گزارش وال استریت ژورنال، تا قبل از بحران سیاسی اخیر، صنعت گردشگران منبع اصلی درآمد کشور مصر بوده و این کشور در طی سالهای اخیر سالانه بیش از 10 میلیارد دلار از محل این صنعت درآمد داشته است. اکنون تعداد گردشگران مصر به صفر رسیده و بسیاری از کشورها تلاش‌های خود برای جذب گردشگران مصر به کشورهایشان آغاز کرده‌اند. در این شرایط آژانس‌های مسافرتی، کشورهای «ترکیه»، «یونان» و «تایلند» را به عنوان گزینه‌های جایگزین مصر به گردشگران پیشنهاد می‌کنند، این در حالی است که صنعت گردشگری مصر طی دهه‌های گذشته بحران‌های متعددی را به دلیل حمله‌ی گروه‌های تندرو به گردشگران تجربه کرده، اما هر بار توانسته با جلب اعتماد گردشگران، این کشور را به یک مقصد گردشگری جهانی تبدیل کند