نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز فاز اول مرمت چادرهاي ييلاقي قاجار در کاخ گلستان

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/18
مدير کاخ گلستان از آغاز فاز اول مرمت چادرهاي ييلاقي که در انبار اين کاخ نگهداري مي‌شدند خبر داد. «مسعود شريفي» با اعلام اين خبر گفت: اين چادرهاي ييلاقي هيچ شناسنامه‌اي ندارند که در اين فاز پس از کار مطالعاتي، براي تهيه شناسنامه آنها اقدام خواهد شد. وي با اشاره به اين که در اين فاز تعداد هشت چادر مرمت مي‌شوند، خاطرنشان کرد: غبارگيري چادرهاي ييلاقي آغاز شده و انجام مطالعات، بررسي‌هاي علمي به منظور شناسايي و حفظ ارزش‌هاي هنري و زيبايي‌شناسانه آنها و همچنين آسيب‌شناسي چادرها از اهداف مهم اين فاز مرمتي چادرهاي قاجاري است. شريفي با بيان اين که اين چادرها را از روي ظاهرشان مي‌توان به 2 دسته شاه‌نشين و خدمه‌نشين تقسيم کرد، افزود: تعدادي از چادرهاي قاجاري ساده و بدون تزئينات بوده و تعدادي از آنها داراي سوزن‌دوزي‌ها و نقش و نگارهاي فاخر هستند و الياف به کار رفته در آنها بسيار اعلا است. وي يادآور شد: اين فاز اجرايي که از ابتداي هفته جاري آغاز شده تا سه ماه به طول مي‌انجامد و پس از آن چادرهاي مرمت شده به صورت طبقه‌بندي شده و شناسنامه‌دار در مخزن کاخ گلستان نگهداري خواهند شد.