نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

یک مجموعه بزرگ اشیای عتیقه در تکاب کشف وضبط شد

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/05/18
مهاباد - فرمانده انتظامی تکاب گفت: با تلاش ماموران انتظامی یک مجموعه بزرگی از اشیای عتیقه مربوط به هزاره اول قبل از میلاد در این شهرستان کشف و ضبط شد . سرهنگ بیت اله پاشایی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این مجموعه شامل 44 قطعه انواع عتیقه جات می باشد که ازمنزل فردی که در حفاری های غیر مجاز، جمع آوری وقاچاق اشیای عتیقه زیرخاکی دست داشت کشف شده است. وی اضافه کرد: در میان اشیای کشف شده، کمربند فلزی با نقوش آیینی و مذهبی ، سنجاق، دستبد مفرغی ، زنگوله و گوشواره ، ظروف فلزی ، یک قطعه شی فلزی تزیینی به شکل لاک پشت ، پیاله ، چاقوی فلزی، منجوق از جنس خاک چینی و کوزه های سفالی دیده می شود . وی گفت: براساس اعلام کارشناسان میراث فرهنگی، اکثر اشیای فلزی این مجموعه ازجنس مفرغ می باشند که قدمت آنها به هزاره اول قبل از میلاد می رسد. سرهنگ پاشایی افزود: از منزل این فرد، دو دستگاه فلزیاب ، پنج عدد فشنگ جنگی و پنج دستگاه گیرنده ماهواره ای نیز کشف شد.