نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

600 هنرمند خوشنويس تبريزي کل قرآن را در شب قدر کتابت مي‌کنند

سرپرست معاونت فرهنگي هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان‌شرقي گفت: بيش از 600 هنرمند خوشنويس تبريزي کل قرآن کريم را با خودکار در شب قدر کتابت مي‌کنند. به گزارش ميراث آريا (chtn)، و به نقل از روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان‌شرقي، «يوسف واعظي» اظهار داشت: برنامه ياد شده همزمان با دومين شب از ليالي پرفيض قدر در مصلي امام خميني (ره) تبريز برگزار مي‌شود. وي افزود: در اين برنامه که براي نخستين بار در سطح کشور اجرا مي‌شود، صفحات تذهيب‌کاري شده‌اي در اختيار هنرمندان قرار مي‌گيرد و هنرمندان خوشنويس با خودکار و به شيوه نستعليق يک صفحه از قرآن کريم را کتابت مي‌کنند. واعظي تحرير آيات قرآن را موجب جلاي روح هنرمندان خوشنويس دانست و گفت: تحرير اين کلمات قدسي موجب انس بيش از پيش هنرمند با معاني و معارف اين کتاب عظيم گشته و علاوه بر خلق آثاري فاخر در اين زمينه، موجب تعالي هنرمند نيز مي‌شود. وي حضور هنرمنداني با رده‌هاي سني مختلف و تحرير آيات با خودکار را از مهم‌ترين ويژگي‌هاي اين برنامه عنوان کرد. براساس اين گزارش، برنامه ياد شده نوزدهم مردادماه جاري از ساعت 17 تا 19 با همکاري دفتر هماهنگي، توسعه و ترويج فعاليت‌هاي قرآني اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان و آموزشگاه خوشنويسي با خودکار در مصلي امام خميني (ره) تبريز برگزار مي‌شود.