نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

موزه‌هاي چنداستان کشور هفته دولت افتتاح مي‌شوند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/17
مدير کل امور موزه ها و اموال منقول فرهنگي – تاريخي کشور از برنامه ريزي براي افتتاح چند موزه، همزمان با هفته دولت در شهرها و استان هاي مختلف کشور خبرداد. «يحيي رحمتي» با بيان اين مطلب با اشاره به نزديک شدن به هفته دولت گفت: از استان ها خواسته ايم ليست پروژه هايي را که درهفته دولت قابل افتتاح و بهره برداري است را به اين اداره کل ارسال کنند. وي افزود: بر همين اساس از مجموع پروژه هايي که درشهرها و استان هاي مختلف کشور در دست ساخت است چند موزه همزمان با هفته دولت به بهره برداري خواهد رسيد. رحمتي هم چنين با اشاره به قرار گرفتن نام 14 موزه منطقه اي به عنوان پروژه هاي مهر ماندگار سازمان ميراث فرهنگي خاطر نشان کرد: تلاش ها براي افتتاح اين پروژه ها تا پايان سال مالي 91 (تيرماه 92) به صورت جدي ادامه دارد. به گفته وي اين اداره کل به دنبال جذب منابع و بودجه مورد نياز براي افتتاح پروژه هاي مهر ماندگار است. وي خاطر نشان کرد: در حال حاضر ساماندهي اشياي تاريخي موجود در موزه ها با به کار گيري نرم افزاري به نام نرم افزار جام در حال انجام است.