نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

با تبدیل ساختمان‌های دولتی به هتل‌های لوکس،روسیه برای گردشگران فرش قرمز پهن می‌کند

صنعت گردشگری روسیه با افزایش چشمگیر تعداد هتل‌های این کشور متحول می‌شود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مقامات کشور روسیه به ویژه شهر زیبای مسکو که در سال 2018 میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال خواهد بود، قصد دارند با افزایش چشمگیر تعداد هتل‌های این کشور صنعت گردشگری روسیه را متحول کنند. به گزارش خبرگزاری ریانووستی، مسئولان شهر مسکو و دیگر شهرها به منظور افزایش فضای اقامت گردشگران قصد دارند محل اقامت کارکنان دولت را به خارج از شهرها منتقل کرده و ساختمان‌های دولتی را به هتل‌های لوکس تبدیل کنند. کارشناسان بر این باورند که تبدیل کردن ساختمان‌های دولتی به هتل‌های لوکس علاوه‌بر متحول کردن صنعت گردشگری روسیه کاهش ترافیک در شهرهای این کشوررا نیز در پی خواهد داشت. این در حالیست که پیش‌بینی می‌شود براساس طرح لغو قانون اخذ ویزا که از دسامبر 2013 اجرا خواهد شد، روسیه در سال‌های آتی رشد چشمگیر گردشگری را تجربه خواهد کرد. در طی سال‌های اخیر دو شهر مسکو و سن‌پترزبورگ روسیه که از جاذبه‌های گردشگری متنوعی بهره می‌برند، به مقاصد محبوب گردشگران اروپایی تبدیل شده‌ و دولت این کشور نیز قصد دارد اقداماتی را در زمینه‌ی توسعه‌ فرودگاه و زیرساخت‌های حمل‌ونقل شهری انجام دهد. روسیه با وجود بهره‌بردن از جاذبه‌های گردشگری به ویژه کاخ‌های زیبا، موزه‌های غنی و طبیعت ناب، سهم کمی از درآمدهای جهانی حاصل از صنعت گردشگری دارد. در این شرایط دولت روسیه قصد دارد با توسعه‌ زیرساخت‌های گردشگری این کشور، روسیه را به یکی از مقاصد برتر گردشگری جهان تبدیل کرده و شرایط لازم برای میزبانی از حداقل یک میلیون گردشگر در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی فراهم کند. منبع: اکیپ