نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فسيل تمساح غول‌پيکر در استراليا

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/17
کاوش‌هاي ديرينه‌شناسان در شمال غرب منطقه کويينزلند استراليا به کشف فسيلي از يک تمساح غول‌پيکر انجاميد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از هرالد سان، دانشمندان با بررسي آرواره کشف‌شده اين تمساح اعلام کردند: موجود مذکور به احتمال فراوان جثه‌اي به اندازه يک اتوبوس داشته است. «گيلبرت پرايس» سرپرست گروه تحقيق گفت: اين حيوان به مراتب بزرگ‌تر از تمام موجودات ماقبل تاريخ کشف شده در اين منطقه است و بدون شک بايد آن‌ را يک هيولا دانست. وي افزود: متاسفانه در فسيل به دست آمده نشانه‌اي از رديف دندان‌ها وجود ندارد و تنها آثاري از يک دندان به عرض 35 تا 40 ميلي‌متر در اين آرواره مي‌توان ديد که وجود دندان در آرواره اين خزنده غول‌پيکر را نشان مي‌دهد. محققان بر اين باورند که اين تمساح متعلق به گونه‌اي از تمساح‌هاي عصر پليوسن و پليستوسن به نام پاليمنارکوس بوده است.