نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

«تور اساطير پارسي» رونمايي مي‏ شود

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/05/17
در راستاي ارتقاء همکاري‏هاي مشترک فرهنگي و گردشگري بين دو کشور جمهوري کره و جمهوري اسلامي ايران«تور اساطير پارسي» رونمايي مي‏ شود. به گزارش ميراث آريا(chtn)، اين برنامه نه تنها در راستاي ارتقاء همکاري‏هاي مشترک فرهنگي و گردشگري و درک متقابل بين دو کشور بلکه به سبب بزرگداشت پنجاهمين سال روابط ديپلماتيک بين کره جنوبي و ايران 19 لغايت 24 مردادماه 1391 برگزار مي‏شود. اين تور با هدف معرفي تاريخ با شکوه ايران که به يکي از چهارچوب هاي اصلي "چهار تمدن اصلي کهن" معروف است، متمرکز بوده و توسط شرکت‏هاي رسانه‏اي کره‏اي و با حمايت سفارت جمهوري کره ترتيب داده شده است. «گُنگ وُنکوک»، يکي از نويسندگان حرفه‏اي کره‏اي که و در کشور کره به عنوان "اسطوره شناس پياده رو" مشهور است رهبري اين تور را به عهده خواهد داشت. آقاي «گُنگ وُنکوک»، سفر خود را با هدف به تحرير در آوردن کتابي با عنوان "اکتشاف افسانه هاي اوراسيا" ؛ در اوايل ارديبهشت ماه امسال از سيبري آغاز کرده و نهايتاً پس از گذشتن از چين، هيماليا و ترکيه، به تهران خواهد رسيد. اين نويسنده کره‏اي سفري به مناطق اصلي تاريخي ايران در اهواز ، کرمانشاه، کاشان، يزد، شيراز و برخي اماکن جذاب ديگر که با تاريخ اساطيري ايران در ارتباط هستند، خواهد داشت و سپس به هند، آسياي مرکزي و آسياي جنوب شرقي تا انتهاي اين سال ميلادي سفر خواهد کرد. وي بر اين باور است که که اساطير پارسي در بسياري از جهات نه تنها يک آينه که پل و پنجره از اروپا و آسيا است. از ابتداي ماه ميلادي آينده سفرهاي پر رمز و راز ايشان به صورت يک سري مقاله در روزنامه جونگانگ ( يکي از روزنامه هاي اصلي در کره) بصورت هفتگي و به مدت شش ماه منتشر خواهد شد و نهايتاً خلاصه‏اي از اين سفرجهاني شش ماهه بصورت کتابي با عنوان <اساطير اوراسيايي> به چاپ خواهد رسيد. در طول اين سفرکه به همراه وابسته فرهنگي سفارت کره جنوبي آقاي «کيم جانگ-سيک» و تعدادي از شهروندان کره‏اي از کره صورت مي گيرد، آقاي «گنگ پنج» سخنراني جالب توجه، هر کدام در يک روز و با موضوعات مربوط با اساطير پارسي و تأثير آن در آسيا ارائه خواهد داد. سفارت کره جنوبي در تهران در نظر دارد تا مصاحبه‏هايي را براي ايشان با برخي از اسطوره شناسان مشهور ايران با موضوع اسطوره هاي پارسي صورت دهد. اين سفارت اميدوار است که اين اتفاق فرصت مناسبي براي کره‏اي ها در راستاي عميق تر کردن درک خود از فرهنگ و تاريخ ايران بوده و با شباهت هاي گذشته بين کره و ايران بيشتر آشنا شوند.