نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

انجام اقدامات لازم براي برقراري پرواز مستقيم رشت – آستراخان

استاندار گيلان با اشاره به برقراري خط پروازي ميان رشت و آستراخان گفت: مقدمات لازم براي برقراري اين خط پروازي که به صورت هفتگي انجام خواهد شد، فراهم شده است. به گزارش ميراث‌آريا(chtn) به نقل از استانداري گيلان، استانداران گيلان و آستراخان روسيه روز گذشته (16 مردادماه) در گفت‌وگوي تلفني راهکارهاي گسترش روابط دو جانبه را بررسي کردند. استاندار گيلان در اين گفت‌وگو با اشاره به تشکيل کارگروه دائمي توسعه روابط خارجي در گيلان از پيگيري اين کارگروه براي اجراي مصوبات سفر اخير هيات گيلاني به آستراخان خبر داد و از «الکساندر ژيکلين» دعوت کرد تا براي تداوم اين پيگيري‌ها امسال به گيلان سفر کند. «مهدي سعادتي» همچنين از استاندار آستراخان خواست قبل از سفر به گيلان کارشناسان دو طرف مباحث مورد توافق و ميزان اجراي مصوبات گذشته را بررسي کنند تا مذاکرات دو جانبه در سفر آتي پربارتر از گذشته باشد. وي با اشاره به پيگيري‌هاي ايجاد مرکز تجاري ايران در آستراخان توسط اتاق بازرگاني گيلان گفت: در اين راستا زمين مورد نظر در آستراخان تعيين شده و به تازگي هياتي از گيلان نيز براي کسب مجوزهاي لازم به اين استان سفر کرده است. سعادتي با بيان اين‌که انتظار مي‌رود طرف آستراخاني در اين زمينه همکاري‌هاي لازم را بر اساس توافقات قبلي انجام دهد، گفت: در منطقه آزاد تجاري – صنعتي بندر انزلي نيز زمين مناسبي براي ساخت سراي تجاري آستراخان تعيين کرديم. استاندار گيلان با اشاره به پيگيري‌هاي برقراري خط پروازي ميان رشت و آستراخان گفت: مقدمات لازم براي برقراري خط پروازي که به صورت هفتگي انجام خواهد شد در گيلان فراهم شده است و اميدواريم با پيگيري‌هاي طرف آستراخاني براي دريافت مجوز از آژانس هواپيمايي روسيه اين خط پروازي تا پايان تابستان برقرار شود. وي همچنين از اعزام تيم مشاوران ايراني براي ساخت و نصب مجسمه عمر خيام در آستراخان خبر داد. «الکساندر ژيکلين» استاندار آستراخان روسيه نيز در اين گفت‌وگو با اعلام آمادگي براي انجام همکاري‌هاي لازم در زمينه ساخت سراي تجاري در اين استان گفت: اتاق بازرگاني آستراخان نيز در تلاش است تا در منطقه آزاد تجاري و صنعتي انزلي اين سراي تجاري را راه‌اندازي کند. وي در زمينه برقراري پرواز هوايي گفت: مجوزهاي لازم تا پايان تابستان اخذ خواهد شد تا هر چه سريع‌تر اين پرواز انجام شود. خاطرنشان مي‌‌شود، هيات تجاري و اقتصادي گيلان به منظور پيگيري توافقات گذشته و گسترش همکاري‌هاي في مابين رفع موانع براي پرواز رشت – آستراخان، ساخت سراي تجاري گيلان و افزايش زمينه حضور تجار دو طرف 27 و 28 فروردين‌ماه به اين استان سفر کرد.