نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

نمايش قرآن خطي منسوب به امام رضا(ع) در نمايشگاه قرآني تونس

قرآن خطي منسوب به هشتمين پيشواي شيعيان، حضرت امام رضا(ع) در نخستين نمايشگاه مخطوطات قرآني ايران و تونس که همزمان با ماه مبارک رمضان در محل کتابخانه ملي تونس برگزار شده، به نمايش درآمد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي سازمان اسناد و کتابخانه ملي کشور، در اين نمايشگاه که با هدف تعميق و توسعه همکاري‌هاي دوجانبه کتابخانه‌هاي ملي جمهوري اسلامي ايران و جمهوري تونس و با تلاش رايزني فرهنگي ايران در تونس برگزار شده است، 21 قرآن خطي ارسالي از کتابخانه ملي ايران که قديمي‌ترين آن متعلق به قرن دوم هجري و منسوب به امام رضا(ع) است، به نمايش درآمد. هم چنين 16 تابلوي مخطوطات قرآني متعلق به کتابخانه ملي تونس که قديمي‌ترين آن مربوط به قرن چهارم هجري است، در اين نمايشگاه به نمايش درآمده است. در مراسم گشايش اين نمايشگاه، دکتر «کمال الدين قحة» رئيس کتابخانه ملي تونس و «صادق رمضاني گل افزاني» رايزن فرهنگي ايران در تونس حضور يافتند. کمال الدين قحة در سخناني از « اسحاق صلاحي»، رئيس سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران و رايزن جمهوري اسلامي ايران در تونس به دليل اهتمام فراوان در توسعه و تعميق همکاري هاي ميان دو کشور قدرداني کرد.