نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف قبرستاني 1500‌ساله در انگليس

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/16
باستان‌شناسان در شرق انگليس موفق به کشف قبرهايي شدند که متعلق به سده‌هاي نخست مسيحيت در اين کشور است. به گزارش ميراث آريا و به نقل از پاپيولار آرکئولوژي، اين قبرستان که در نزديکي يک قلعه و سکونتگاه رومي قرار گرفته، به گفته باستان‌شناسان متعلق به سال‌هاي 500 تا 600 ميلادي است. «يان هاينس»، باستان‌شناس دانشگاه نيوکاسل و سرپرست گروه باستان‌شناسي، گفت: هرچند قبرهاي کشف شده، وجود قبرستان در اين منطقه را نشان مي‌دهد اما هنوز موفق به اتمام کاوش در کل منطقه نشده‌ايم و پيش‌بيني مي‌شود اين کاوش تا هفته‌هاي آتي نيز ادامه داشته باشد. وي افزود: تاکنون علاوه بر اجساد آثار ديگري همچون يک گردنبند با مهره‌هاي شيشه‌اي، يک تکه پارچه و روکش‌هاي دندان نيز کشف شده است. باستان‌شناسان اعلام کردند آنچه در اين منطقه و با وجود نوع خاک آن به دست آمده کم از يک معجزه نيست و علاوه بر آن اطلاعات کاملي از ساکنان منطقه و آداب و رسوم مسيحيان نخستين اين سرزمين را در اختيار آن‌ها قرار مي‌دهد. طبق اسناد موجود، مقبره‌هايي مشابه با آنچه در اين منطقه به دست آمده، پيش‌تر در مناطق غربي انگليس و جنوب اسکاتلند کشف شده بود که به دوره‌هاي پاياني امپراتوري روم و اوايل دوران مسيحيت تعلق داشت‌. در اين کاوش 3 قبر که هر يک شکلي متفاوت دارند، پيدا شده و در آن‌ها تابوت‌هايي از جنس سنگ و چوب به دست آمده است. باستان‌شناسان درصددند با ارسال آثار به دست آمده به آزمايشگاه موزه بريتانيا، اطلاعات کامل‌تري از اين قبرستان به دست بياورند.