نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

موميايي 1700 ساله در يونان کشف شد + عکس

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/05/16
باستان‌شناسان جسد موميايي شده‌اي متعلق به يک زن ميان سال يوناني را در يکي از تابوت‌هاي مرمري کشف کردند که متعلق به دوره حکومت امپراطوري روم در اين کشور بوده است. به گزارش ميراث آريا و به نقل از شينهوا،« فرانک رولي»، باستان‌شناس سوئيسي و مسئول تيم اکتشاف گفت: وسايل مورد نظر براي موميايي کردن اين جسد از گياهان و صمغ درختان و روغن‌هاي گياهي بوده که در قرن سوم ميلادي به کار مي‌رفته‌اند. وي افزود: چنين تجهيزاني در موميايي کردن اجساد باعث حفظ بعضي از قسمت‌هاي آنان در مقابل پوسيدگي مي‌شده است به طوري که قسمت‌هايي از بدن اين جسد همچون ابروها، ماهيچه‌هاي دست، مو و سلول‌هاي خوني تا حدودي سالم باقي مانده‌اند. باستان‌شناسان معتقدند استفاده از پارچه‌هاي ابريشمي طلا کاري شده براي موميايي کردن اين زن 60 يا 70 ساله، نشان دهنده ثروتمند بودن اين شخص است. اين موميايي در موزه باستان‌شناسي تسالونيکي يونان در معرض ديد عموم قرار گرفته است.