نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازسازی و مرمت بنا وساماندهی اموال موزه برادران امیدوار

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/15
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ ساماندهی اموال موزه برادران امیدوار به‌پایان رسید.ساماندهی اموال این موزه از ابتدای تیرماه آغاز شده بود. «فریبا کرباسچی»،مسئول موزه برادران امیدوار سعدآباد در این باره گفت: ساماندهی اموال موزه برادران امیدوار که از اول تیرماه آغاز شده بود، به اتمام رسید. وی افزود: در این مدت کلیه اموال موجود در انبار و ویترین‌های موزه مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت و در پایان لیست نهایی این اشیاء تهیه و تک تک اشیاء و اموال ثبت و مستند‌سازی شدند. مسئول موزه برادران امیدوار با اشاره به آغاز بازسازی ومرمت موزه برادران امیدوار از اواخر تیرماه اظهار داشت: این عملیات شامل بازسازی کامل انبار موزه و آشپزخانه، تعمیر شیروانی، نقاشی بیرونی وداخلی بنا، نقاشی ستون‌های ایوان، مرمت پله‌های محوطه بیرونی و بازسازی فضای بیرونی ساختمان می‌شود. کرباسچی اضافه کرد:این عملیات به ترتیب از شیروانی ها شروع و هم اکنون بازسازی و تعمیر انبار و آشپزخانه ادامه دارد. موزه برادران امیدوار واقع در بخش شمال غربی مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد همه روزه (به جز روزهای دوشنبه و تعطیلات سوگواری) از ساعت 9 تا 17 پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان است.