نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

معبد آناهیتا دارای قابلیت ثبت جهانی

تعداد بازدید : 227
تاریخ : 1390/11/29
مدیر پایگاه میراث فرهنگی معبد آناهیتا گفت: معبدآناهیتا قابلیتهای بسیار برای ثبت جهانی شدن دارد. KGA01013 علیرضا برشاهی گفت : موضوع ثبت جهانی شدن یک اثر تاریخی یک پروسه بسیار پیچیده ،زمانبر و بسیار خاص است. وی گفت : برای ثبت جهانی شدن نیاز است که یک اثر تاریخی مرمت شده باشد عرصه آن تملک شده و به نوعی یک ساماندهی در آن صورت داده شود مدیر پایگاه میراث فرهنگی معبد اناهیتا با بیان اینکه بعد از انجام این مراحل است که می توان اقدام به تهیه پرونده برای ثبت جهانی یک اثر کرد گفت :با توجه به اعتبارات محدود این معبد کار مرمت این بنای تاریخی با کندی پیش می رود به گونه ای که هنوز بخشهای از این معبد زیر خاک مدفون است وی افزود : هنوز بخشهایی از عرصه معبد آناهیتا تملک نشده که این موضوع نیاز به اعتبارات و یژهای دارد . برشاهی گفت :از سوی دیگر معبد آناهیتا نیازمند اجرای یک طرح ساماندهی است که اجرای آن علاوه بر نیازمند بودن هزینه بسیار زمانبر نیز خواهد بود وی گفت : زمانی که این کارها در معبد صورت گرفت : می توانیم ادعا کنیم که معبد توانایی کسب آرای یونسکو برای ثبت جهانی شدن را دارد. باشگاه خبرنگاران