نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

كاهش 30 درصدی گردشگران لندن

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/15
با وجود معرفي جاذبه‌هاي جديد به گردشگران در لندن، اين شهر در روزهاي گذشته با کاهش 30 درصدی گردشگرانش مواجه شده است. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، در شرايطي كه يك هفته از آغاز مسابقات المپيك لندن مي‌گذرد و در اين مدت مقامات صنعت گردشگري لندن با معرفي جاذبه‌هاي جديد گردشگري اين شهر از جمله «اتوبوس‌هاي ورزشكار» و «كشتي نوح» سعي در جذب گردشگران به لندن داشته‌اند، آمارها از کاهش 30 درصدی گردشگران اين شهر حكايت دارد. به گزارش ديلي ميل، در روزهاي اخير مشتریان رستوران‌هاي لندن به شدت کاهش یافته و «برج لندن» و «موزه بریتانیا» نيز تقريبا خالي از گردشگران هستند. اين در حاليست كه كارشناسان تبلیغات زیاد توسط دولت برای خالی‌کردن لندن در طول برگزاری مسابقات المپیک، افزايش چشمگير قيمت هتل‌ها و ترافيك سنگين در برخي از نقاط شهر را از عوامل كاهش گردشگران لندن مي‌دانند. اين در حاليست كه پيش‌بيني مي‌شد انگليس و به ويژه لندن در طول برگزاري مسابقات المپيك از تاريخ 27 جولاي تا 12 اوت، ميزبان ‌٣٢٠ تا ‌٤٠٠ هزار گردشگر باشد.