نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف شکلات 2500‌ساله در مکزيک+عکس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/15
باستان‌شناسان موفق به کشف بقايايي از شکلاتي 2500‌ساله روي يک صفحه چوبي شدند که اطلاعات تازه‌اي را درباره نحوه استفاده از اين ماده غذايي توسط ساکنان نخستين اين سرزمين در اختيار آن‌ها قرار داد. Image190108 به گزارش ميراث آريا و به نقل از تلگراف، اين اولين‌باري است که بقايايي از شکلات به جاي فنجان روي يک صفحه چوبي مشاهده شده است و نشان مي‌دهد که ساکنان نخستين اين سرزمين از اين ماده غذايي به عنوان ادويه در غذاهاي خود استفاده مي‌کردند. باستان‌شناسان پيش‌تر بر اين باور بودند که ساکنان نخستين امريکاي لاتين دانه‌هاي کاکائو را پس از آسياب کردن داخل مايعات مي‌ريختند و پس از مخلوط کردن، آن را‌ به عنوان نوعي نوشيدني مصرف مي‌کردند اما اکتشاف جديد نشان داد که اين ماده غذايي کاربردهاي مختلفي در غذاهاي اينکاها يا ساکنان نخستين اين سرزمين داشته است. محققان اعلام کردند قدمت اين صفحه چوبي حدود 2500 سال است و نمي‌توان آن را قديمي‌ترين نشانه کشف‌شده از شکلات در مکزيک معرفي کرد زيرا کوزه‌هاي متعلق به شکلات‌هاي مايعي که در بخش‌هاي مختلف مکزيک همچون يوکتان و چياپاس کشف شده است، به هزار سال پيش از ميلاد تعلق دارد.