نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هدف از راه اندازي خانه‌هاي تعزيه ترويج مفاهيم و ميراث معنوي است

معاون ميراث فرهنگي کشور گفت: هدف از راه اندازي خانه‌هاي تعزيه در سراسر کشور ترويج مفاهيم و ميراث معنوي در جامعه است. «مسعود علويان صدر» در گفت‌و‌گو با ميراث آريا (chtn)، با اشاره به راه اندازي ۳۱ خانه تعزيه در بناهاي تاريخي کشور افزود: با راه اندازي اين خانه‌ها درحقيقت مفاهيم و ميراث معنوي از جمله تعزيه و سوگواره‌هاي حسيني گسترش مي‌يابد. وي تصريح کرد: ۳۱ خانه تعزيه پيرو دستور و تاکيدات رئيس‌جمهور براي اختصاص مکان‌هايي براي اجراي هنر تعزيه در کشور احداث مي‌شوند. وي با بيان اينکه احداث خانه‌هاي تعزيه يک فرصت بسيار مناسب براي نشر و گسترش اين هنر متعالي و مذهبي است، خاطر نشان کرد: ايجاد خانه‌هاي تعزيه به حفظ اين هنر نيز کمک خواهد کرد.