نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

برکه‌هاي باران بندرعباس مرمت شدند

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/14
استان: هرمزگان معاون ميراث فرهنگي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان هرمزگان از پايان يافتن مرمت برکه‌هاي باران در شهر بندرعباس خبر داد. «عباس نوروزي» با اعلام اين خبر به ميراث آريا(chtn)، گفت: سقف‌هاي کاذب اين برکه‌ها دچار آسيب شده و در برخي جاها فروريخته و از بين رفته بود که در اين مرحله، کار اسکلت‌بندي و مرمت آنها انجام شد. وي با اشاره به اين که اين برکه‌ها قبل از انقلاب کاربري داشته‌اند، افزود:در گذشته منابع ذخيره آب شيرين شهر بندرعباس از مجموعه برکه‌هاي باران تامين مي‌شده است. خاطرنشان مي‌شود؛ اين مجموعه شامل پنج برکه آب‌انبار مربوط به دوران صفويه است که داراي گنبدهاي موزون زيبا و منحصر به فردي بوده و مصالح آن سنگ و ملات ساروج است، اين برکه‌ها داراي چهار دهانه اصلي براي بهره‌برداري از آب بوده است.