نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف یک مجسمه غیر عادی انسان در ترکیه

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/14
باستان شناسان فعال در ترکیه موفق به کشف یک مجمسه ازانسان شدند که از نظر ظاهری وسبک هنری توجه باستان شناسان را به خود جلب کرده است. به گزارش ساینس، این مجسمه که به نظر می‌رسد بین 3.5 تا 4 متر درازا داشته است، مجسمه‌ای عظیم و بسیار زیبا است که از یکی از جدیدترین گنجینه‌های فرهنگی کشف شده در ترکیه است که توسط یک تیم بین‌المللی از باستان شناسان فعال در پروژه باستان شناسی "تاینات"در سایت باستانی واقع در جنوب شرقی ترکیه بدست آمده است. این مجسمه دارای پایه ستون بزرگ نیم دایره است که این اثر نیز که یک سوی آن تزیینات پرآب وتابی دارد، درجریان همین کاوش‌ها بدست آمد. هر دو تکه ازاین اثر، مجموعا بخشی از یک یادمان هنری مربوط به دروازه‌ای است که ورودی بخش فوقانی دژ تاریخی "کونولوا" متعلق به دوره متاخر هیتی‌ها در حدود 1000 تا 738 پیش از میلاد بوده‌است. پرفسور"تیم هریسون" که سرپرستی تیم کاوش در پروژه یاد شده و استاد باستان شناسی خاورنزدیک در دانشگاه تورنتو دربخش تمدن‌های خاورمیانه و نزدیک است، درهمین زمینه گفت:« مجسمه‌های تازه کشف شده" تیانات" آثاری هستند از یک سنت مجسمه سازی محلی بسیار پویا در دوران هیتی‌های نو که دیدگاهی اجمالی اما روشن از ویژگی‌های نوآورانه وپیچیده فرهنگ عصر آهن دراین منطقه بدست می‌دهد. فرهنگ پچیده ای که پس از فروپاشی قدرت‌های بزرگ و امپراتوری‌های عصر برنز در پایان هزار دوم پیش از میلاد در مدیترانه شرقی به ظهور رسیده است.» محوطه باستانی "تیانات"پس از حمله و چیرگی آشوریان در 738 پیش ازمیلاد تخریب شده است. خبرگزاری میراث فرهنگی