نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

تاريخ تمدن افريقا 20هزار سال به عقب برگشت

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/14
کشف قديمي‌ترين سم جهان در افريقا نشان داد تمدن مدرن در اين قاره 20 هزار سال زودتر از آنچه تصور مي‌شد، آغاز شده است. به گزارش ميراث آريا و به نقل از مديکال ديلي، محققان بر اين باور بودند اشيايي که امروز توسط برخي از قبايل افريقاي جنوبي مورد استفاده قرار مي‌گيرند قدمتي 20 هزار ساله دارند، اما تحقيقات جديد قدمت اين اشيا را به 40 هزار سال پيش کشاند. در اين کاوش دانشمندان موفق به کشف مهره‌هايي زينتي، موم زنبور و چوب‌هاي حفاري شدند که براي اتصال ابزار به يکديگر مورد استفاده قرار مي‌گرفتند و به نوعي مواد اوليه يک ماده چسبناک را تشکيل مي‌دادند. علاوه بر اين مواد چسبنده، محققان موفق به کشف يک تکه چوب نازک شدند که آزمايش‌هاي شيميايي روي آن نوعي اسيد يا سمي طبيعي را که معمولا براي زهرآلود کردن نيزه‌ها مورد استفاده قرار مي‌گرفت، نشان داد. اين وسيله قدمتي 20 هزار ساله دارد و نشان مي‌دهد که اين فناوري نخستين بار در اين زمان به کار برده شده است. دانشمندان معتقدند اين ابزار از نقاط مختلف افريقا وارد نشده‌اند بلکه متعلق به يک منطقه خاص هستند. از اين رو محققان احتمال مي‌دهند اين ابزارآلات از افريقا به اروپا منتقل شده‌اند و در آنجا گسترش يافته‌اند.