نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

در شمس‌العماره کاخ گلستان گشوده مي‌شود

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/12
مدير کاخ گلستان گفت:‌ در دوم کاخ گلستان که همان در عمارت شمس‌العماره است، ماه آينده گشوده مي‌شود. «مسعود شريفي» با اعلام اين خبر گفت: منطقه‌اي که کاخ گلستان در آن واقع شده به دليل اداري بودن ، امکان تردد خودرو در آن مشکل است، بنابراين تصميم گرفتيم که در شمس‌العماره در خيابان ناصرخسرو را به روي بازديدکنندگان بگشائيم. وي خاطرنشان کرد: در ورودي مجموعه تاريخي- فرهنگي کاخ گلستان از طرف عمارت شمس‌العماره از زمان انقراض قاجارها تا کنون بسته است که تا ماه آينده و با به پايان رسيدن عمليات سنگ‌فرش خيابان ناصرخسرو گشوده خواهد شد. شريفي با بيان اين که حجم زيادي از مخاطبان از خيابان ناصرخسرو تردد مي‌کنند که با باز شدن در شمس‌العماره ميزان بازديدکنندگان از کاخ نيز افزايش خواهد يافت، افزود: هم اکنون زيباسازي و حفاظت الکترونيک و فيزيکي ورودي شمس‌العماره در حال انجام است.