نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف آثار باستاني زيرآب در چين

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/12
مجموعه‌اي از 12 شيء تاريخي در کاوش‌هاي باستان‌شناسان در اعماق آب‌هاي جزاير شيلا در جنوب چين کشف شد. به گزارش ميراث آريا و به نقل از شينهوا، در اين کاوش علاوه بر کشف اين آثار باستاني 12 منطقه جديد نيز کشف شد که مجموعه عظيمي از آثار سفالي و سراميکي، سکه‌هاي مسي، قايق‌هاي شکسته و چندين اثر ديگر را در خود جاي داده‌اند. جزاير شيلا متشکل از 40 جزيره کوچک، صخره‌هاي مرجاني و سواحل شني است که در دوره‌هاي گذشته کشتي‌هاي متعدد تجاري چين به دليل برخورد با صخره‌هاي آن غرق مي‌شدند. باستان‌شناسان معتقدند اين کشتي‌هاي حامل محموله‌هاي تجاري به سمت جنوب شرق آسيا، هند و خاورميانه در سفر بودند و حجم گسترده‌اي از گنجينه‌ها و آثار تاريخي آن‌ها اکنون در اعماق دريا قرار دارد. در اين کاوش باستان‌شناسان همچنين به خروج غيرقانوني اين آثار از دريا پي بردند و نشانه‌هايي از سرقت اشياي عتيقه در اين منطقه را که در اوايل امسال رخ داده است، به دست آوردند از اين رو تا اتمام مراحل کاوش، نيروهاي امنيتي گسترده‌اي را براي حفاظت از اين مجموعه به کار گرفتند.