نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

رونمايي از يک قرآن منحصر به فرد در نمايشگاه قرآن

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/05/11
يک قرآن نفيس و منحصر به فرد، طي روزهاي آتي در بيستمين نمايشگاه قرآن کريم رونمايي مي‌شود. مشاور رئيس و مديرکل حوزه رياست، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملي ايران در اين ارتباط گفت: اين قرآن منحصر به فرد به تازگي به کتابخانه ملي کشور اهدا شده است. «عنايت سالاريان» اضافه کرد: مراسم رونمايي از اين نسخه منحصر به فرد طي روزهاي آتي در غرفه کتابخانه ملي در نمايشگاه بين‌المللي قرآن کريم برگزار مي‌شود. اين مقام مسوول در کتابخانه ملي همچنين گفت: حدود 30 نفر از پژوهشگران و هنرمندان خارجي متخصص در حوزه‌هاي مختلف هنري مانند خط، نقاشي و تذهيب امروز ضمن بازديد از کتابخانه ملي، از نزديک با فعاليت‌هاي اين سازمان در زمينه حفظ و نگهداري از نسخ خطي از جمله قرآن‌هاي نفيس آشنا مي‌شوند. به گفته وي، اين افراد مهمانان خارجي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي و از کشورهايي مانند هند، بنگلادش، فرانسه، پاکستان، افغانستان، سوريه و لبنان هستند و براي حضور در بيستمين نمايشگاه بين‌المللي قرآن کريم به ايران دعوت شده‌اند.