نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ارز دانشجويي حذف نشده است

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/05/11
رئيس کل بانک مرکزي با بيان علل قطع ارز مسافرتي، گفت: ارز دانشجويي قطع نشده است. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از خبر آنلاين؛ «محمود بهمني» در جلسه مشترک اعضاي کميسيون‌هاي صنايع و معادن و اصل نود مجلس، نمايندگان اقتصادي دولت و نمايندگان بخش خصوصي افزود: ما ارز دانشجويي و ارز بيماران را قطع نکرده‌ايم. وي با بيان اينکه به ميزان کافي ارز در اختيار داريم و سياست هاي درستي در زمينه ارزي اتخاذ کرده‌ايم تا لطمه از اين بابت به کشور وارد نشود، افزود: هيچ دليلي وجود ندارد کسي که مي‌خواهد به سفر تفريحي برود ارز دولتي دريافت کند. وي خاطر نشان کرد: ارز دانشجويي و ارز بيماران قطع نشده و اين گروه مي توانند در هنگام مسافرت از اين ارز استفاده کنند.