نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

براي ديدن طبيعتي بكر به جنگل‌هاي «فندقلو» برويد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1390/11/29
به گزارش مرکز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)- مديركل ميراث فرهنگي و گردشگري آذربايجان شرقي در گفت‌وگو با خبرنگار بخش گردشگري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اين مطلب در توضيح نقاط گردشگري و بكري كه گردشگران در نوروز به آن‌ها مي‌توانند سفر كنند،‌ اظهار كرد: منطقه‌ي نمونه‌ي گردشگري جنگل‌هاي «فندقلو» در شهرستان اهر در مسير جنگل‌هاي ارسباران، يكي از جنگل‌هاي بكر كشور است كه در منطقه‌اي خوش آب‌وهوايي قرار دارد و امكانات رفاهي خوبي براي حضور مسافران و گردشگران در آنجا فراهم شده است. تراب محمدي با اشاره به تجهيز شدن منطقه‌ي نمونه‌ي گردشگري «غار كبوتران» در اين استان، گفت: اين منطقه در مراغه و در دره‌ي «گشايش» قرار دارد و جزو يكي از بهترين مناطق نمونه‌ي گردشگري در آذربايجان شرقي است كه گردشگران مي‌توانند از آن بهره ببرند. به گزارش ايسنا، غار «هامپوييل» معروف به «غار كبوتران» در شهرستان مراغه از توابع آذربايجان شرقي است، اين غار با 150 تا 200ميليون سال قدمت در منطقه‌اي كوهستاني با چشم‌اندازي زيبا واقع شده است. همچنين جنگل‌هاي «فندقلو» كه در استان اردبيل و در 16 کيلومتري شهرستان اردبيل واقع شده‌اند، درختان مختلف ميوه مانند فندق، سيب وحشي، گوجه‌سبز، ازگيل، به، تمشک و توت فرنگي دارند. در جنگل نيز يک استخر آب گرم وجود دارد که آب آن خاصيت درماني دارد. اين جنگل‌ها به‌دليل نزديک بودن به شهر نمين، داشتن رطوبت و دسترسي آسان از جاده‌ي بين شهري اردبيل ـ آستارا، همواره به‌عنوان يک گردشگاه مورد توجه بوده است. اين مجموعه يکي از مناطق مهم گردشگري جنگلي است که به فاصله‌ي 10 کيلومتري شهر نمين و 30 کيلومتري شهر اردبيل قرار گرفته است. در منطقه «فندقلو» خرس قهوه‌يي، سمور و پرندگاني مانند قرقاول، کبک و عقاب طلايي زندگي مي‌كنند. منبع خبر: خبرگزاري دانشجويان ايران (isna)