نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مقبره‌‌های تاریخی مصر میزبان گردشگران خارجی می‌شوند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/05/10
درهای مقبره‌های 4500 ساله مصر در راستای جذب بیشتر گردشگر، به روی مسافران خارجی گشوده شدند. در حالیکه کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند مصر در سال جاری میلادی با رشد 23 درصدی گردشگری، میزبان 12 میلیون گردشگر باشد، این کشور در راستای جذب بیشتر گردشگر، درهای چندین مقبره‌ 4500 ساله را به عنوان مقاصد جدید توریسم به روی گردشگران گشوده است. به گزارش روزنامه الاهرام، این مقبره‌ها که 25 سال از کشف آنها می‌گذرد، به شخصیت‌های مهم تمدن مصر باستان از جمله ملکه «مرسانخ سوم» تعلق دارند و به دلیل جنس خاص دیوارنگاره‌های آن که در تمدن مصر باستان نمونه‌های نادری محسوب می‌شوند، درهای آن به روی بازدیدکنندگان بسته بود و تنها کارشناسان اجازه بازدید از این مقبره‌ها را داشتند. تلاش‌های دولت مصر برای جذب بیشتر گردشگران با معرفی مقاصد جدید گردشگری در شرایطی صورت می‌گیرد که در سال 2011 نیز درهای هفت مقبره تاریخی این کشور که پروژه مرمت آنها از سال‌ها قبل آغاز شده بود به روی گردشگران باز شد. هفت مقبره‌ی مرمت شده قدمتی در حدود 3000 سال دارند و در منطقه تاریخی مشهور «ساکارا» در جنوب قاهره واقع شده‌اند. براساس آمارهای ارائه شده از سوی دولت مصر، این کشور در شش ماه نخست امسال میزبان پنج میلیون و 243 هزار گردشگر بوده که در این میان بیشتر آنها از کشورهای روسیه، لهستان و آلمان بوده‌اند.