نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بنای تاریخی کلوزيوم کج شد

تعداد بازدید : 220
تاریخ : 1391/05/10
باستان‌شناسان با اعلام نشست 40 سانتي‌متري ضلع جنوبي کلوزيوم نسبت به ويراني اين بناي باستاني هشدار دادند. به گزارش ميراث آريا و به نقل از نيويورک ديلي، «روزلا ريا» مدير اين بناي 2هزار ساله در مصاحبه با نشريه «کورير دلا سرا» گفت: کارشناسان در حدود يک سال پيش کج شدن کلوزيوم را متوجه شده و در چند ماه گذشته آن را مورد بررسي قرار داده‌اند. به گفته وي ضلع جنوبي کلوزيوم در حدود 40 سانتي‌متر نسبت به ضلع شمالي آن پايين‌‌تر قرار گرفته و نيازمند مرمت هرچه سريعتر براي درامان ماندن از تخريب احتمالي است. مدير بناي کلوزيوم از محققان دانشگاهي و موسسات جغرافيايي ايتاليا خواست تا بررسي‌هاي بيشتري را در مورد اين پديده داشته و راه حلي را براي رفع آن بيانديشند. برج کج پيتزا، يکي ديگر از بناهاي کج معروف ايتاليا است که پس از مطالعه و بررسي‌هاي 10 ساله براي حفظ ايمني و جلوگيري از سقوط آن، در سال 2001 بازگشايي شد.