نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مالزي به دنبال جذب گردشگران ثروتمند

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/05/10
مالزي به منظور کسب جايگاهي بهتر در حوزه گردشگري بين‌المللي در پي جذب گردشگران متمول از کشورهاي پرجمعيت است. به گزارش ميراث آريا و به نقل از آسيا وان، رييس بازاريابي سازمان گردشگري مالزي در حوزه جنوب و غرب آسيا و افريقا گفت: کشورهايي همچون اندونزي، چين و هند که از جمعيت بالايي برخوردارند در اولويت قرار گرفته و به کمک آن‌ها مي‌توان بازار بزرگتري را به دست آورد. وي افزود: اميدواريم با توجه به اين برنامه‌ريزي گردشگران بيشتري را با مدت اقامت طولاني‌تر به اين کشور جذب کنيم. به همين منظور، دولت مالزي درصدد است با سرمايه‌گذاري روي گردشگران هندي به صورت ويژه، دستيابي به اين هدف مهم را در مدت زماني اندک ميسر سازد. طبق آمار موجود، هند در سال‌هاي 2010و 2011 رتبه ششم در فهرست 10 بازار برتر گردشگري مالزي را با مجموع بيش از 13 ميليون گردشگر به خود اختصاص داده بود. مقامات گردشگري مالزي عنوان کردند در صورت عملي شدن اين طرح، آن را براي گردشگران ساير کشورها نيز در نظر خواهند گرفت.