نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آغاز طراحي پرتال 7‌ زبانه جامع گردشگري ايران

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/05/10
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- به نقل از روابط عمومي کانون جهانگردي و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران، «دکتر حسين جعفري»، با تاکيد بر اين که تحقق هدف جذب 4 ميليون جهانگرد خارجي به عنوان هدف راهبردي کانون در سال 91 نياز به ساز و کارهاي تبليغاتي دارد، افزود: با هدف توسعه تورهاي ورودي و افزايش ارتباطات الکترونيکي ميان ستاد کانون با نمايندگي‌هاي استاني، پرتال جامع گردشگري ايران راه‌اندازي مي‌شود. مديرعامل کانون جهانگردي و اتومبيلراني افزود: اين پرتال که طراحي آن توسط گروهي از مجرب‌ترين کارشناسان طراحي وب و صنعت گردشگري آغاز شده، از بخش‌هاي متعددي تشکيل مي‌شود که از مهم‌ترين آن‌ها مي‌توان به بانک تصويري اطلاعات مناطق گردشگري ايران با بيش از 7 هزار تصوير از ايران با موضوع‌هاي طبيعت، بناهاي تاريخي و صنايع دستي ايران به همراه نقشه‌‌ استان‌هاي ايران به زبان‌‌‌هاي مختلف اشاره کرد. وي با بيان اين که پرتال جامع گردشگري ايران 7‌زبانه خواهد بود، يادآور شد: اين وب سايت در مرحله آغازين در دو زبان فارسي و انگليسي فعال خواهد شد و در مرحله بعدي عربي، فرانسه، چيني، آلماني و روسي زبان‌هايي هستند که مطالب پرتال ياد شده به آن‌ها ترجمه مي‌شود و براي گردشگران خارجي در دسترس خواهد بود. جعفري يادآور شد: همچنين در اين پرتال بهترين مراکز اقامتي و هتل‌هاي کشور، دفاتر خدمات مسافرتي بند الف و ب و آژانس‌هاي تخصصي براي پشتيباني از ورود تورهاي خارجي، اطلاعات گردشگري ايران و واحد‌هاي مختلف دريافت رواديد ورود به ايران و ... معرفي و شرح داده خواهد شد تا گردشگران خارجي بتوانند با مراجعه به آن نيازهاي اطلاعاتي خود را برطرف کنند. مديرعامل اين کانون اظهار داشت: محصولات فرهنگي و اقلام گردشگري ايران از قبيل کاتالوگ‏هاي نفيس، بروشورها، کتاب، کارت پستال، موسيقي و فيلم‌هاي گردشگري نيز در اين سايت به نمايش گذاشته مي‏شوند. جعفري ابراز اميدواري کرد با افتتاح اين سايت در آينده‏اي نزديک، گام ارزشمندي در توسعه تورهاي ورودي و تبليغات گردشگري ايران در خارج از کشور برداشته شود. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)