نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سهم صنایع دستی در سبد جوایز بانک‌ها این هفته مشخص می‌شود

معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری این هفته با نمایندگان بانک‌ها جلسه‌ای خواهد داشت تا درباره‌ی سهم صنایع دستی در سبد جوایز بانک‌ها مذاکره کند. احمد بالان ـ مدیرکل بازرگانی معاونت هنرهای سنتی و صنایع دستی ـ با بیان این مطلب به خبرنگار سرویس صنایع دستی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ما هر سال، نشست مشترکی با مسؤولان بانک‌های عامل اجرای طرح اختصاص جوایز غیرنقدی به کالاهای صنایع دستی داریم که این نشست‌ها به‌دنبال ابلاغ مصوبه‌ی دولت در سال 1388 بود که براساس آن، بانک‌ها باید در سبد جوایز غیرنقدی سهمی را هم به صنایع دستی اختصاص دهند که بعضا بانک‌ها این دستور را عملیاتی کرده‌اند. وی ادامه داد: میزان سهم کالاهای صنایع دستی در سبد جوایز بانک‌ها برنامه‌ریزی‌ شده، اما در سال‌های اخیر، با توجه به اثرات فرهنگی و بازاریابی، این سهم بیشتر هم شده است. به گفته‌ی او،‌ اختصاص سهمی از جوایز بانک‌ها به کالاهای صنایع دستی سبب اشتغالزایی، اشاعه‌ی فرهنگ،‌ حمایت و تشویق هنرمندان صنایع دستی می‌شود. بالان در ادامه یادآوری کرد: در این جلسات سالانه‌، گزارشی از سهمی که بانک‌ها در سال گذشته به صنایع دستی اخصاص دادند، ارائه و درباره‌ی سهم امسال تصمیم‌گیری می‌شود.